Hotele i restauracje

Weekend spa

Oferujemy wiele atrakcji oraz możliwości wypoczynku. W naszym hotelu czeka na Ciebie spa nad morzem, kompleks basenowy, jacuzzi oraz sauny. To zaledwie część naszej szerokiej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami przedstawionymi na stronie internetowej. Spa nad morzem z pewnością okaże się idealnym pomysłem.
Hotel Lidia
Dane firmy:
ul. Dorszowa 3, 76-153 Darłówko Zachodnie, woj. zachodniopomorskie
Tel.: (94) 314-30-38
http://www.hotel-lidia.pl

Hotel w Gdańsku - www.hoteldal.pl

Fakt ten wykorzystuje każdy hotel w Gdańsku. Kielce są bodajże najlepiej rozreklamowanym w internecie polskim miastem jeśli chodzi o ilość hoteli gotowych zorganizować konferencje. Hotel w Gdańsku jest chyba drugim polskim miastem tak nastawionym na organizację konferencji i sympozjów naukowych. Nie można ukryć, że to nadmorskie miasto jest w nieco bardziej uprzywilejowanej pozycji.
Hotel Dal
Dane firmy:
ul. ul. Czarny Dwór 4, 80-365 Gdańsk, woj. pomorskie
Tel.: (58) 511-23-99
http://www.hoteldal.pl

Hotele spa Villa Hoff

Zapraszamy wszystkich z Państwa do zapoznania się z ofertą doskonałego hotelu SPA. Wszystkie szczegóły dotyczące noclegów, spa i imprez dostępne są na naszej stronie internetowej gdzie serdecznie zapraszamy. Hotele SPA to już nie nowość, dlatego warto wybrać ten najlepszy! Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.
VILLA HOFF WELLNESS & SPA
Dane firmy:
ul. Słoneczna 3, 72-344 Trzęsacz, woj. pomorskie
Tel.: (91) 387-55-00
http://www.villahoff.pl

święta w górach

Zapraszamy do naszej luksusowej Villi Vital na niezapomniany pobyt w grudniu. Oferujemy niezwykle atrakcyjny pakiet dla osób, które marzą o spędzeniu świąt w górach. W skład oferty wchodzi 5 lub 7-dniowy pobyt w luksusowym apartamencie, uroczysta kolacja i wykwintne obiady, a także przejazd kuligiem po okolicy.
Villa Vital
Dane firmy:
ul. Żeromskiego 2, 59-850 Świeradów Zdrój, woj. dolnośląskie
Tel.: (75) 781-63-00
http://villavital.pl

Boże - Narodzenie nad morzem

Nasz ośrodek oferuje niezwykle atrakcyjne pakiety wypoczynkowe na specjalne okazje, które są idealnym pomysłem na spędzenie niezwykłych chwil w pełnym luksusie. Oferujemy spędzenie Bożego Narodzenia nad morzem, proponując nie tylko kilkudniowy pobyt w maksymalnie luksusowych apartamentach, ale również zabiegi w SPA.

Lambert: Wczasy z dzieckiem nad morzem

Oferujemy naszym gościom najlepsze wczasy z dzieckiem nad morzem. Hotel Lambert znany jest z oferowania wszystkim doskonałych warunków noclegowych - czterogwiazdkowe standardy zobowiązują, w związku z czym pragniemy zaproponować także strefę SPA i Wellness, basen, jak również niezwykle smaczną kuchnię.
Lambert Medical SPA
Dane firmy:
ul. Kościuszki 14, 78-111 Ustronie Morskie, woj. Zachodniopomorskie
Tel.: (94) 351-54-31
http://www.lambert-hotel.pl

Hotel Skalny

Jeżeli poszukują Państwo dogodnego wypoczynku w górach, idealnego na spędzenie w nim wakacji czy urlopu w ciągu roku, zapraszamy do naszego hotelu w Zakopanem. Udostępniamy doskonale wyposażone pokoje i apartamenty, a także strefę rekreacji, na którą składa się basen, kort do squasha oraz sauna i jacuzzi.
Hotel Skalny
Dane firmy:
ul. Pardałówka 3b, 34-500 Zakopane, woj. Małopolskie
Tel.: (18) 201-91-00
http://www.skalny.com.pl

Wy&Spa : Majówka nad morzem

Czy zastanawiają się Państwo, gdzie spędzić swój wiosenny długi weekend? Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnej oferty, przygotowanej przez nasz luksusowy hotel Wy&Spa. Proponujemy spędzenie majówki nad morzem, w naszych luksusowych apartamentach. Pakiet zawiera czterodniowy pobyt wraz ze śniadaniami i obiadami.
Wy&Spa
Dane firmy:
ul. Grunwaldzka 32, 72-346 Pobierowo, woj. zachodnipomorskie
Tel.: (91) 384-76-40
http://wyspa.com.pl

Sanatorium Willa York Medi & SPA Sanatoria - w Ciechocinku

Nasza Willa York Medi & SPA to idealne miejsce dla osób, które szukają komfortowego sanatorium w Ciechocinku. Posiadamy dogodne, nowocześnie wyposażone kwatery, zapewniamy także doskonałe, pełne wyżywienie. Nasi goście mogą korzystać z profesjonalnych zabiegów medycznych na najróżniejsze schorzenia.

Hotel - Mazury

Nietuzinkowy zbiór usług zrzeszający kilka tysięcy świadczeń takich jak hotele (Mazury słyną ze swych hoteli), to wybrana z ważnych cech funkcjonowania przedsiębiorstwa, która została uznana przez dużą liczbę konsumentów. Celem poznania przygotowanego asortymentu usług zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Hotel Masovia na Mazurach
Dane firmy:
ul. Dąbrowskiego 8, 11-500 Giżycko, woj. Warmińsko Mazurskie
Tel.: (87) 737-13-22
http://www.hotelmasovia.pl
2014 - www.ultrastar.pl.